SNT

معرفی شرکت سراج نور توس :

شرکت سراج نور توس در سال ۱۳۷۶ با هدف تولید انواع چراغ و آینه بغل خودرو جهت تامین این محصول در تولید کنندگان خودرو داخلی و صادرات به کشورهای اروپایی شروع به کار کرد .

این شرکت با ترکیب ۶۰ درصد سهامداران داخلی و ۴۰ درصد شرکت TYC که یکی از بزرگترین طراحان و تولید کنندگان چراغ خودرو با طراحی و تولید بیش از ده هزار نوع از انواع چراغ برای خودروهای مختلف دنیا می باشد ، آغاز به کار کرد .

شرکت سراج نور توس با انتقال دانش تولید و تکنولوژی چراغ خودرو از TYC و تربیت مهندسین و نیروهای مجرب تولید ، از سال ۱۳۷۶ تنوع تولیدات خود را از ۸ نوع در حال حاضر به ۸۰ نوع محصول مختلف که در کاتالوگ به معرفی آنها پرداخته است بسط داده . هم اکنون شرکت سراج نور توس با تولید تیراژ سالیانه بیش از ۳ میلیون چراغ خودرو و ۴۰۰ نفر پرسنل در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر در فاز یک شهرک صنعتی توس واقع شده است .
این شرکت با بهره گیری از سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای ISO/TS16949 که استاندارد مدیریت کیفیت ویژه تولید کنندگان قطعات خودرو می باشد به همراه استاندارد ISO9000-2008 و دارای مهر استاندارد ایران موجبات ضمانت کیفی محصول تولیدی را فراهم کرده است .
همچنین این شرکت با بهره گیری از آزمایشگاه مجهز با تجهیزات و ابزارآلات بازرسی و آزمون مطابق استانداردهای روز دنیا نسبت به کنترل و تست های عملکرد و دوام روی محصولات اقدام می کند .
فرآیند تولید محصولات این شرکت با استفاده از تستهای نور سنجی و کنترل آبندی در خط مونتاژ نسبت به مونتاژ محصولات با کمک تکنولوژی رباتیک انجام میشود. همچنین تولید انواع قطعات مجموعه چراغ خودرو شامل لنز ، با استفاده از مواد UV Protection منجر به جلوگیری از زرد شدگی لنز چراغ شده و با استفاده از تکنولوژی رباتیک نسبت به ضد خش کردن انواع لنز چراغهای جلو انجام میشود.
فرآیند آبکاری با استفاده از تکنولوژی روباتیک بدون دخالت دست در فضای Clean Room اتاق تمیز صورت گرفته و لایه آبکاری با استفاده از تکنولوژی آبکاری تحت خلا، برای طول عمر بالا ایجاد میشود و نهایتا چراغ خودرو با تولید قطعات در فرایندهای مناسب در خط مونتاژ با انجام تستهای مختلف و تکنولوژی ربات مونتاژ نهایی میگردد.