کیت اگروز Panther Exhaust ریموت دار

معرفی کیت اگروز Panther Exhaust ریموت دار : مطمئنا صدای دلنشین اگزوز با فشار پا روی پدال گاز ، هیجان و لذت رانندگی را دو چندان خواهد کرد. مخصوصا وقتیکه از کیت اگروز panther exhaust ریموت دار پنتر، استفاده کنید.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی های کیت اگروز panther exhaust آشنا سازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

کیت اگروز Panther Exhaust
کیت اگروز Panther Exhaust

ویژگی های کیت اگروز panther exhaust

ایجاد صدای جذاب و دلنشین موتور خودرو در حین رانندگی یکی از ویژگی های مهم خودروهای اسپرت می باشد. استفاده از کیت اگروز panther exhaust علاوه بر بالا بردن راندمان و بازدهی خودرو، منجر به کاهش مصرف سوخت خودرو نیز خواهد شد.

همچنین طراحی منحصر به فرد و سیم کشی سوکت دار و نصب آسان درکنار ریموت کنترل با قابلیت باز و بسته کردن دریچه اگزوز بصورت آنی و سریع، از ویژگی های اصلی این کیت اگزوز می باشد.

کیت اگروز Panther Exhaust
کیت اگروز Panther Exhaust

کیت اگروز panther exhaust با عملکرد عالی خود موجب ایجاد صدای بسیار جذاب و وحشتناک در حین رانندگی می شود. با نصب کیت اگزوز پنتر رانندگی برای شما به شدت هیجان انگیز خواهد بود بطوریکه حتی راننده های خون سرد و عادی را به رقابت با خودروهای دیگر در اتوبان، سوق خواهد داد. این خاصیت کیت اگزوز پنتر است.

کیت اگزوز پنتر برندی مشهور و شناخته شده در حوزه ی کیت اگزوز اسپرت می باشد.

با بهره گیری از کیت اگزوز پنتر، ضمن کاهش در مصرف سوخت و افزایش بهره وری خودرو، لحظات هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد.

تیم طراحی کیت اگزوز پنتر پس از سالها تحقیق و بررسی و ارزیابی دقیق نیاز مشتریان موفق به طراحی و ساخت انواع کیت اگزوز در ابعاد و امکانات بسیار جذاب و متمایز از سایز محصولات در این حوزه، شده است.

کیت اگروز Panther Exhaust
کیت اگروز Panther Exhaust

عملکرد دریچه برقی کیت اگروز panther exhaust

طراحی منحصر به فرد کیت اگزوز پانتر، موجب عملکرد سریع دریچه خروجی اگزوز بصورت اتوماتیک و با استفاده از ریموت کنترل از راه دور، شده است.

با فشار دادن دکمه ریموت، دریچه خروجی اگزوز باز شده و میزان صدای موتور خودرو به حداکثر می رسد. صدای خروجی از کیت اگزوز پنتر به شدت هیجان انگیز و دلنشین است و برخلاف سایر محصولات مشابه، به هیچ عنوان در خروج گازهای اگزوز خودرو، اختلالی ایجاد نخواهد کرد.

گازهای خروجی از موتور خودرو بصورت مستقیم وارد سیستم اگزوز پنتر شده و صدای هیجان انگیزی ایجاد می کند.

این کیت اگزوز، قابلیت نصب بر روی انواع خودروهای داخلی و خارجی را دارد. اما باید به این نکته توجه داشت که کیت اگزوز پنتر در انواع خودروها صدای خروجی یکسانی ندارد.

کیت اگزوز پانتر با توجه به آلیاژ استفاده شده در ساخت این محصول، کیفیت و تداوم در برابر حرارت، را برای شما به ارمغان خواهد آورد. همچنین این محصول کاملا استاندارد بوده و در مقایسه با سایر محصولات مشابه، از بازدهی و تداوم بیشتری برخوردار است.

همچنین بدلیل خروج مستقیم گازهای تولیدی توسط موتور خودرو، باعث خفگی و اختلال در خروج این گازها نخواهد شد. با کیت اگزوز پنتر موتور خودرو همواره پر انرژی و اسپرت باقی خواهد ماند.

کیت اگروز Panther Exhaust
کیت اگروز Panther Exhaust

.با کیت اگروز panther exhaust ریموت دار، اوج هیجان را تجربه کنید.

 

برای خرید کیت اگروز Panther Exhaust ریموت دار کلیک کنید.